Úvod / Detské oblečenie / Hurá, ideme sa kúpať - čo obliecť deťom na kúpalisko?

Hurá, ideme sa kúpať - čo obliecť deťom na kúpalisko?

Hurá, ideme sa kúpať - čo obliecť deťom na kúpalisko?

K letu neodmysliteľne patrí voda a kúpanie. Asi nikto z nás neoželie pocit, keď sa v horúčave môže osviežiť a nechá dosýta vyšantiť aj svoje detičky. Veď väčšina z nich vodu úplne zbožňuje a pre mnohých rodičov je problém ich vôbec dostať von. Čo by vám teda vo výbave na kúpalisko nemalo chýbať a čo im obliecť ku vode? Dočítate sa :-)


Výbava pre malého i veľkého plavca


Základom je kvalitný opaľovací krém s ochranným faktorom minimálne 30 a pokrývka na hlavičku. Najvďačnejší je ľahký klobúčik so zaväzovaním alebo gumičkou vo svetlej farbe, ktorá menej pohlcuje slnečné lúče. Dobre však poslúži aj bavlnená šatka alebo šiltovka s obľúbenými rozprávkovými hrdinami z Disney rozprávok. Na nôžky odporúčame špeciálnu obuv do vody, aby sa nám malý poklad náhodou neporanil, no a pre najmenších by mala byť samozrejmosťou plienka do vody. 


Väčšie deti – väčšie nároky na módu


Asi nám dáte za pravdu, že čím je dieťa menšie, tým viac mu je jedno, čo na seba dá. Väčšie detičky sa však už rady parádia a riadia sa tým, čo je in a čo momentálne letí :-) Nečudujte sa preto, keď na vás váš syn vybehne s tým, že by chcel plavky Toy Story alebo máte dcérku a chce byť rozkošná ako Minnie Mouse zo známej Disney rozprávky. Na trhu, ale aj v našom eshope je toho skutočne veľmi veľa a či sa rozhodnete pre plavky celé, dvojdielne, šortkové alebo plavecké, vás, ako rodičov bude hlavne zaujímať, nech patria medzi kvalitné detské oblečenie a nech aj niečo vydržia :-)


Z vody do suchého oblečenia


Dostať deti z vody je niekedy heroický výkon :-) Všetko by však malo byť s mierou – aj kúpanie. Preto je dobré stanoviť si približne hodinku, ktorú môžu deti stráviť vo vode, no potom, šup von! A čo je najhlavnejšie – nenechávať deti v mokrých plavkách a hneď po vyjdení z vody ich prezliecť do suchého, aj keď len na chvíľu. Takisto na ne platí jedno – čím lákavejšie letné detské oblečenie im ponúknete, tým jednoduchšiu úlohu budete mať :-) Existujú rôzne krásne kvalitné bavlnené komplety či sety pozostávajúce zo šortiek a tielka. A ruku na srdce - myslíte si, že sa odmietnu prezliecť, keď sa na nich bude z tielka škeriť potlač Mimoňa? :-)

TOP ponuka