Úvod / Detské oblečenie / Prichádza jar - prebuďme aj detský šatník!

Prichádza jar - prebuďme aj detský šatník!

Prichádza jar - prebuďme aj detský šatník!

Vonku to síce momentálne vôbec nevyzerá na blížiacu sa jar, no stránky v kalendári tvrdia nekompromisne niečo iné. Pomaly, ale iste, vystriedajú mrazivé zimné dni, dni plné slniečka. Aj keď možno zubatého, ale predsa. A vtedy by správny rodič mal vedieť, že je čas odložiť zimné, nepraktické a hrubé kúsky do úložného boxu a doplniť šatník jarným, veselým a pohodlným oblečením pre deti. A viete, kde to všetko zoženiete? No predsa u nás, na fashionkids.sk! :-)

Privítajte jar na detskom oblečení

Určite nám dáte za pravdu, keď povieme, že asi každému rodičovi ide zimné obdobie na nervy. Aspoň čo sa obliekania detí týka. Kým ich oblečiete do štyroch a viac vrstiev, dá to zabrať. Preto je jar skvelá – ubúda oblečenie, priestor dostanú svieže farby, ľahké materiály, krásne strihy... Zrazu budete mať z naobliekaných snehuliačikov moderne oblečenú ratolesť a verte, samotné obliekanie už nebude taký boj ako v zime. Odľahne vám aj deťom :-) Nepraktické otepľovačky vystriedajú parádne nohavice pre malých džentlmenov či legínky pre krásne princezné. Rozbehne sa sezóna ihrísk, kde môžete ohúriť frajerskými tepláčikmi. Tričká s dlhým rukávom pokojne vymeňte za tričká s krátkym rukávom a hrubé svetre nahradíte tenkým svetríkom či mikinou s potlačou, o akej deti snívajú a ktorá konečne aj vynikne pod jarnou bundou. Čo viac dodať? Hurá, už nech je tu jar! :-)

Vyfintite deti do jari

Radosť z jari nebudete mať len vy, tešiť sa budú aj vaše deti. Konečne budú môcť trošku zasiahnuť do výberu oblečenia, a to im pridáva na zdravom detskom sebavedomí. Dajte však priestor voľnejšiemu oblečeniu, veď dieťa sa v prvom rade musí cítiť pohodlne, nie stiesnene a obmedzene. Jarný šatník by mal byť taký farebný, ako je samotná jar, a dokonca, zabudnite na klasické selektovanie farieb ako je modrá pre chlapcov a ružová pre dievčatá - pokojne siahnite po odvážnejších a menej tradičných farbách. O tom predsa móda je.

Jar v trendy oblečení

Ruku na srdce – žiadna moderná mamina sa neuspokojí, že ich dieťa bude behať po meste či po ihrisku v obnosenom šatstve po súrodencoch alebo bratrancoch a sesterniciach. Áno, niekedy nie je na výber, no keď viete, kde nakupovať, už nikdy nenakúpite draho a nekvalitne. Existujú obchody, kde sa jednoducho dá všetko – nakúpiť za krásny peniaz kopu krásneho a kvalitného detského oblečenia. Pýtate sa, ako sa to dá? Že vás nebaví ťahať sa po obchodoch s deťmi? Veríme! Avšak aj na toto existuje účinná zbraň – stačí kliknúť na eshop fashionkids.sk :-)

TOP ponuka