Úvod / Detské oblečenie / Vyťahané domáce oblečenie pre deti už dávno nie je in!

Vyťahané domáce oblečenie pre deti už dávno nie je in!

Vyťahané domáce oblečenie pre deti už dávno nie je in!

Byť rodičom nie je v súčasnej dobe vôbec jednoduché. Akosi prirodzene a automaticky medzi sebou vo všetkom súperia a porovnávajú svoju ratolesť s inou. Inak tomu nie je ani v rámci oblečenia pre deti. Napríklad, keď sme boli deti my, terajší rodičia, neriešilo sa, čo sme mali doma na sebe navlečené. Dnes to už ale jedno nie je :-)


Detské oblečenie na doma po staršom súrodencovi? Zabudnite! 


Áno, doba sa zmenila, s tým nič neurobíme. Časy, keď sme nosili vyťahané legíny po sestre či tričká po bratovi sú nenávratne preč. Jednak, čo bolo moderné pred pár rokmi, už dnes nemusí spĺňať nároky detskej módy a na druhej strane, navliecť dieťa do o dve či tri čísla väčšieho oblečenia nemusí byť dobrý nápad. Ľahko sa totiž stane, že dôjde k malému či väčšiemu úrazu, a to určite nechceme.


Moderne, ale hlavne pohodlne...


Dnešné obchody a eshopy sú preplnené rôznymi módnymi vychytávkami. A detské oblečenie na doma nie je žiadnou výnimkou. Netreba však zabúdať na to, že v domácom prostredí by sa malo dieťa cítiť hlavne pohodlne a pohodlie svojmu dieťaťu zabezpečíte kvalitným materiálom, teda bavlneným detským oblečením, ktoré je skutočne „nesmrteľné“ a nikdy nesklame. Nedajte šancu umelým materiálom, môžu dieťaťu spôsobiť začervenanie pokožky, svrbenie či vyrážky. 


Aké detské oblečenie na doma teda zvoliť? 


Deti sú rôzne – jedno môže behať celý deň po byte bosé a neprechladne, druhé dobre naobliekate, aby neprechladlo a prechladne aj tak. Ak máte doma chladno, odporúčame dieťaťu obliecť skôr dve tenké vrstvy (napr. bavlnené tričko a tenšiu mikinu alebo svetrík) ako jednu hrubú. Svoju ratolesť by ste však nemali „cibuľkovať“ príliš, treba myslieť na to, že je to predsa len dieťa, a teda je neustále v pohybe. Takisto nezabúdajte, že ide o detské oblečenie na doma, takže kľudne stavte na štýlové a pohodlné kúsky, no rátajte s tým, že sa v tom bude váľať po zemi, zašpiní sa jedlom, farbičkami, zoderie si kolienka... Jednoducho, aby vám oblečenia potom nebolo ľúto :-) Vynikajúcou voľbou sú preto rôzne overaly, bavlnené tričká (obľúbené sú s potlačou rozprávkových hrdinov), legínky či tepláky. Sú pohodlné, nikde netlačia, neťahajú a deti sa môžu naplno venovať hre a šanteniu. 


Dobrá rada na záver... 


Ako sme sa zmienili na začiatku, dnes by už aj detské domáce oblečenie malo byť štýlové. Dieťa sa vtedy cíti dobre a nemusí sa pred ostatnými (napríklad na ihrisku) hanbiť za obnosené veci. Skúste ho však naučiť jedno – nech sa hneď po príchode zo škôlky, školy, z nákupov či od lekára prezlečie do svojho „domáceho úboru“. Ušetríte si tým starosti a určite sa to oplatí aj po finančnej stránke :-)

Ak chcete mať svoje dieťa štýlové a oblečené pohodlne, nahliadnite do nášho eshopu – naše oblečenie je v tej najvyššej A kvalite, krásne a po zaplatení vám ho doručíme do 48 hodín úplne zdarma :-)

 

TOP ponuka