Úvod / O nás

O nás

Milí rodičia, starí rodičia, kamaráti a všetci priaznivci kvalitnej a originálnej detskej módy,

tešíme sa, že ste zavítali na stránku FASHIONKIDS.SK.

Písal sa rok 2015, keď sme sa rozhodli vstúpiť na trh s detským outletovým oblečením dovezeným z Anglicka, Nemecka, Francúzska a Belgicka v tej najvyššej A kvalite.

Odvtedy ponúkame množstvo krásneho tovaru nielen pre novorodencov, no aj štýlové vecičky pre dievčatá a chlapcov v staršej vekovej kategórii či rôzne detské doplnky. Nájdete u nás značky ako Disney, Carters, Bershka, Primark, ale aj oblečenie z bio organickej bavlny za tie najlepšie ceny, aké na slovenskom trhu máme. Pretože nám záleží na maximálnej spokojnosti vás aj vašich detičiek. A to všetko z pohodlia domova.

Náš sklad pre vás pravidelne dopĺňame a čo je najlepšie, všetok tovar máme rovno k dispozícii. Nie sme distribútorom, ale priamym predajcom tovaru, ktorý máme aj fyzicky na sklade. Preto s nami v prípade reklamácie nebudete mať problém – tovar vám bez problémov vymeníme alebo poskytneme kredit na ďalší nákup detského oblečenia.

A keďže sme moderní a kráčame s dobou – nájdete nás aj na Facebooku (https://www.facebook.com/fashionkids.sk/).

Pridajte sa k nám a zasúťažte si o poukazy na nákup v našom milom malom obchodíku, dozviete sa novinky zo sveta detskej módy a prečítate si zaujímavé články a tipy týkajúce sa rodičovstva, obliekania detičiek, výberu vhodného detského oblečenia na rôzne príležitosti, atď...

 Veríme, že u nás nájdete to, čo potrebujete a budete s nákupom maximálne spokojní. To je predsa našou prioritou.

 

S láskou k detskej móde,

váš tím FASHIONKIDS.SK J

Aktuality

Outlet s detským oblečením zo zahraničia. Na tejto stránke nájte vždy aktuálne informácie o našom obchodíku s detským oblečením. (viac)

Profil spoločnosti

Fashionkids.sk je na trhu od roku 2015. S láskou k detičkám vyberáme do našej ponuky len kvalitné oblečenie dovážané z krajín EU, kde vieme garantovať pôvod tovaru a nezávažnosť použitých materiálov. Zaoberáme sa taktiež aj dovozom oblečenia... (viac)

Súťaž

Vyhrajte zimnú bundu! Pravidlá súťaže: Usporiadateľ súťaže Fotografovanie s.r.o. Lokca 490 029 51 Lokca Trvanie súťaže 22.10.2018 – 4.11.2018 Účastník súťaže Účastníkmi súťaže sa môžu stať... (viac)

TOP ponuka