Úvod / Obraz na plátno Fotoplátno

Fotoplátno z vašej fotografie

Fotoplátno z vašej fotografie

Máte krásne a neoceniteľné fotografie svojich detí , ktoré len tak nosíte zahrabané v hlbokých útorbách svojich mobilných telefónov?

Je na čase to zmeniť, a to hneď teraz.

Fotoplátno s fotografiou ktorú si sami vyberiete, či už je to fotografia urobenú na mobile alebo fotka od profesionála. Nechajte si spraviť fotografiu na fotoplátno v najvyššej možnej kvalite na Slovensku. Fotoplátno v kvalite, ktorú Vám neposkytne nikto iný len My na www.vytlacfotosk

Nie je nič lepšie ako tešiť sa z fotografie svojho dieťatka. Fotografiu na plátne Vám dodáme už napnutú a ráme, takže ju môžete okamžite zavesiť na stenu.

Obraz ma blind skryté lišty, teda nič nepretŕča je lemovaný fotografiou až po samotný okraj.

Tlač sa robí na Canon ECO Solvent tlačiarni poslednej generácie, tlačiareň§ má 12 farieb, to zaručí, že Vaše fotoplátno bude priam žiariť farbami, tlač fotoplátna je taktiež UV odolná, pretože sa tlačí na špeciálne UV plátno ktoré vyrába CANON, tlačí sa UV odolnými farbami.

Tlač Vášho fotoplátna je taktiež vode odolná, neznamená to ale hneď, že ho môžete zavesiť na záhradku J znamená to len toľko, že keď sa zapráši je možné ho utrieť aj mokrou handričkou.

Tak isto ako mamky a oteckovia, aj detičky sa budú tešiť z pestrej peknej fotografie zavesenej na stene. Fotoplátno spraví radosť celej rodine, je to taktiež veľmi vhodný darček. Takto môžete obdarovať starých rodičov, či priateľov a kamarátov.

Jednoduché prekvapenie, stiahnuť fotografiu z facebooku a nechať z nej svojim dobrým známym vytlačiť fotoplátno. Toto gesto určite odcedia.  Z fotografie na plátne sa budete tešiť aj Vy pri každej návšteve.

TOP ponuka